Нагороди
У цьому році, сьомому випуску, Німецька дизайнерська премія отримала дві нагороди Aqauform. Конкурс поділено на дві основні категорії: чудовий дизайн продукту та чудовий дизайн зв'язку. Продукція включає в себе окрему підкатегорію "Освітлення", цілком присвячену освітленню. Німецька рада з дизайну нагороджена титулом німецького дизайнерського переможця конкурсу 2018 на призупинену лінію LENS LINE. Колекція QRLED була визнана та нагороджена Спеціальним виданням 2018 року.

Двічі нагородили Aquaform освітленням

LENS LINE - це новий погляд на лінійне освітлення Aquaform. Дизайн світильника, який виграв німецький дизайнерський нагород, переможець 2018 року, базується на спрямованій оптиці. Раніше можливість налаштовування кутів освітлення була доступною, перш за все, у прожекторих, таких як фари. LENS LINE змінив цей принцип. Лінія освітлення і пропонує вибір кута променя світла, так що користувач може вирішити, чи хоче він, щоб висвітлити світло рівномірно подовжню поверхню (широкий кут огляду) і викрити вузький пучок тільки обраної частини. Лінійне освітлення добре працює для висвітлення великих плоских поверхонь, таких як столики, кухонні острови або проходи.

Підвісний світильник є частиною всієї сім'ї LENS LINE - лінійних світильників з спрямованою оптикою.


Колекція вбудованих світильників QRLED також звернула увагу німецької Дизайнної Ради. Журі присудило їй спеціальну нагороду Німецької дизайнерської премії. QRLED – це сучасний модуль освітлення. Він характеризується поєднанням переваг інтегрованих світлодіодних світильників та замінюваних джерел світла. З одного боку, це дозволяє насолоджуватися найвищою якістю освітлення (CRI> 90, обмежена пульсація і блиск, широкий вибір кутів освітлення та кольорові температури), з іншого боку, модуль розроблений таким чином, що його можна легко замінити. У колекції QRLED ви можете знайти популярні моделі Aquaform, такі як SQUARES 111 SLEEK або RING.Поділитись
  •  
  •  
  •  
  •